Firmamız tekirdağ ve çevre illerinde Laptop tamiri – Bilgisayar tamiri ve tablet tamiri hizmeti vermektedir. Peki nedir bu laptop tamiri ?

Bilgisayarlar kimi zaman kullanıcı hatasından, kimi zaman bakım yapılmadığında, kimi zaman ise anlam verilemeyen bir şekilde arıza gösterebilir.

Başlıca kullanıcı hataları, sıvı temas, darbe ya da cihazı aşırı ısıya maruz bırakmaktır. Diğer yandan ise cihazda kullanılan adaptörün muadil ve kalitesiz bir ürün olması, cihazda ciddi sorunlar oluşturabilir.

Laptop tamirinde giriş seviyesi yapılan işlemler klavye değişimi – ekran değişimi – ram değişimi – harddisk değişimi gibi sadece demontaj ve montaj ile yapılan uygulamalardır.

Fakat birçok arıza anakart üzerindeki komponent devrelerde kaynaklanmaktadır. Bu arızaların tespiti ve onarımı elektronik ve devre bilgisi olan teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bilgisayar tamirinde öncelik arızayı doğru tespit, doğru ve bilinçli müdahaledir. Çünkü elektronik devrelerde bilinçsiz müdahale dönüşü olmayan arızalara sebebiyet verebilmektedir.

Tekirdağ bölgesinde laptop tamiri hizmeti almak isterseniz, bizden fikir almanızı tavsiye ederiz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VEGA BİLGİSAYAR

Vega Bilgisayar, 2013 yılında Tekirdağ'da kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren sayısız notebook tamiri, tablet tamiri, tablet ekran değişimi ve pc teknik servis hizmeti verdik.

Bize Ulaşın

Adres: Ertuğrul Mah.Demir Sok.No:27 / A Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ

Telefon: 0282 261 13 33

E-Posta: info@vegabilgisayar.com

Web: https://www.vegabilgisayar.com